O SPOLEČNOSTI

Naše historie

prodejna ve Znojemské ulici
více foto

Firma Elmat Super
působí na našem trhu již od roku 1992 a od doby svého vzniku prošla celou řadou významných změn.
Především rozšiřování prodejních míst a spolupráce s předními českými a evropskými dodavateli dali vzniknout silnému a vysoce profesionálnímu celku, jež dokáže uspokojit i ty nejnáročnější požadavky jak jednotlivých zákazníků, tak i velkých firem.
V roce 2003 se firma stala právnickým subjektem, tedy Elmat Super, s.r.o.
V roce 2008 otevřela zcela; nově postavenou vlastní prodejnu o velikosti 1000m2, kde se kromě Koupelnového studia nachází i Kuchyňské studio Hanák a je možno zde vidět sortiment a vnitřní vybavení komplet celého bytu či domu.
Firma je přímým dovozcem významných zahraničních i českých firem, např.španělských a italských obkladů a dlažeb značky Peronda, Aparici, Apavisa ,Keraben, Unicom Starker a dalších, z německých výrobců – Stroher, Steuller , význačných výrobců sanity např. Kaldewei, Keramag,Kolo, baterií Kludi, Gessi,Tres.....
Naše firma byla první, která ve spolupráci uvedla na český trh možnost provedení dvířek do vany v bytě zákazníka. Nejen televizní reklamou a vlastním prováděním této činnosti, ale další následnou reklamou jak v časopisech, tak letáky apod se snažíme o této možnosti informovat co nejvíce zákazníků.. Vanová dvířka jsou velkou pomocí lidem s postižením, či těžko pohyblivým, kterým umožňuje vanové koupele i doma ve vlastní vaně.

Naše firma se snaží zákazníkům ukazovat stále nové a nové trendy evropských i světových firem, které každý rok jsou předváděny na různých veletrzích. Je až neuvěřitelné, jak mnoho novinek se každý rok na trhu objeví a naším úkolem je být neustále v součinnosti s výrobci a být na trhu mezi prvními, kteří jsou schopni zákazníkovi vždy nabídnout to nejlepší pro jeho potřebu a seznámit ho s novými možnostmi jak ve vybavení koupelen, tak v obkladech, dlažbách a každé maličkosti spojené s vylepšením či novým zhotovením interiérů i exteriéru .
V současné době již firma provozuje celkem tři prodejny, z nichž dvě se specializují na vše potřebné pro stavbu či rekonstrukci koupelny a třetí na čerpadla, vodárny a nářadí. Blíže se s nabízeným sortimentem seznámíte v sekci Produkty.

Naše firma již získala po třetí certifikát mezi nejlepšími firmami a to v OCP 2013, OCP 2014, OCP 2015. OCP 2016
a OCP 2017

V letošním roce měla firma 20 let své činnosti a naší snahou je, aby naši zákazníci k nám stále rádi chodili a to nejen pro rady, ale aby v příjemném prostředí jsme jim pomohli splnit jejich přání a vysněné představy uvedli v příjemnou realitu.

Přijďte k nám, rádi Vám poradíme a obsloužíme. Každý z našich zákazníků, pokud je zaveden v naší databázi může kdykoliv přijít a vše co kdy u nás nakoupil máme v evidenci a jsme schopni pomoci pře řešení jakéhokoliv problému i po pěti či deseti letech, protože víme, jaký výrobek mu byl prodán. To je naše výhoda a naše zlatá bonusová mince,jedna z dalších plusových stránek, které nás posouvají blíže ke každému zákazníkovi.
Osobnímu jednání a přístupu dáváme větší váhu v prodeji našeho sortimentu, který je nutno vidět a znát jeho odlišnosti a možnosti použití, zabudování, manipulace atd.

Těšíme se na každého z Vás.

Naše ocenění

Naše ocenění
více foto

Naše firma již byla mnohokrát oceněna - Ocenění českých podnikatelek .
Ocenění v roce 2013, 2014, 2015, 2016, 2017

Od 1. 12. 2017 bude dočasně prodejna Praha působit pouze na základě předběžné telefonické domluvy - pracovnice bude přijíždět do Prahy hlavně na schůzky s architekty, dodavateli, na domluvy na konkrétní realizace a pokud zákazník předem zavolá, že má zájem o konzultaci, nebo nabídku.

K dispozici je každý den včetně soboty naše krásné velké studio v Jihlavě. Všechny domluvené zakázky i z Jihlavy bude vždy možno vyzvednout na prodejně v Praze po předběžné domluvě na termínu výdeje.

Jedná se o dočasné řešení situace, kdy v Praze bude pracovat pouze 1 pracovník. Děkujeme za pochopení.

Se známými osobnostmi našeho života

Se známými osobnostmi našeho života
více foto

Zajimavá setkání se známými osobnostmi našeho života ať již herci, zpěváci, významní lidé, prostě SUPER setkání
něco málo na ukázku

katalogyElmatsuper JihlavaGraffStonepanelHuppeKaldewei umyvadlaCordivariBaterie Hansa
TEXTOVÉ MENU:    PRODUKTY |  AKTUALITY | TRENDY |  DODAVATELÉ |  SLUŽBY |  O SPOLEČNOSTI |  PRODEJNY |  KRBY
Copyright ©2009-2023: Elmat Super, Koupelnové studio, Teplovodní krby
Elmat Super Koupelnové studio | Teplovodní krby

Znojemská 44
586 01 Jihlava

Na Pankráci 53
140 00 Praha 4

Produkty AktualityTrendy Dodavatelé Služby O společnosti Prodejny Krby
Pelipal
Napište nám