zpět

STRÖHER

Keraplatte Terra
více foto

ORIGINÁLNÍ TAŽENÁ KERAMIKA PRO DŮM I EXTERIER

125 let tradice keramické výroby
specialita na systémové řešení pro tažené keramické obklady
velký výběr tvarovek a doplňků
25letá záruka mrazuvzdornosti

Zatímco u běžných výrobních postupů, kdy jsou jednotlivé výrobky lisovány ze suchého granulátu, je u tažení požadovaný tvar vytvářen ve formě nekonečného pásu plastického těsta, z kterého je řezán příslušný rozměr výrobku. Tak je možno vytvářet složité tvary v podobě schodových dlaždic, balkonových tvarovek, rohů fasádních obkladů apod. S technologií tažení je rovněž ve firmě Ströher spojen výpal v tunelových pecích, kde lze jedině dosáhnou přírodních, zemitých barev neglazovaných výrobků. Při užití tažených výrobků je jejich výhodou určitá nasákavost (3-6%), která vytváří nejlepší podmínky pro bezpečné spojení s podklady dlažeb a obkladů v exterieru, tj. hlavně na balkonech, lodžiích, terasách a fasádách. Vše se zárukou mrazuvzdornosti. Zkrátka - desítky let ověřená kvalita Ströher.

V roce 2008 byla ve firmě Ströher uvedena do provozu nejmodernější výrobní linka na výrobu tažených keramických obkladů. Nová technologie výrazně posunula dosavadní hranice v možnostech designu, rozměrů i tvarů těchto tradičních výrobků. Výsledkem jsou velkoformátové dlaždice, nové tvarovky nebo terasové prvky, které již vzbudily velký zájem u zákazníků.
Nabídka pro rok 2009 přináší nové výrobky, které dále rozšiřují prodejní argumenty obchodníků a realizačním firmám a konečným zákazníkům důvody pro použití tažených výrobků. Nová nabídka vytváří velký prostor pro vizuální i technickou kreativitu při řešení všech typů obkladů podlah a stěn v interieru i exterieru.

http://www.stroeher.de

PELIPALElmatsuper JihlavaGraffStonepanelHuppeKaldewei umyvadlaCordivariBaterie Hansa
TEXTOVÉ MENU:    PRODUKTY |  AKTUALITY | TRENDY |  DODAVATELÉ |  SLUŽBY |  O SPOLEČNOSTI |  PRODEJNY |  KRBY
Copyright ©2009-2023: Elmat Super, Koupelnové studio, Teplovodní krby
Elmat Super Koupelnové studio | Teplovodní krby

Znojemská 44
586 01 Jihlava

Na Pankráci 53
140 00 Praha 4

Produkty AktualityTrendy Dodavatelé Služby O společnosti Prodejny Krby
Graff
Napište nám