zpět

Radiátory Heatroll

Heatroll Bath
více foto

Hlavní výhody radiátorů Heatroll:
Výrazné snížení nákladů na topení.
Nadčasový design spojení lakovaného bezpečnostního skla a kovu.
Barevné provedení podle vzorníku RAL.
Perfektní ve spojení s kondenzačními kotly a tepelnými čerpadly
(kompatibilní i se staršími topnými systémy).
Vhodný jak do nových moderních interiérů, tak i do starších nebo historických objektů.

Zdravé topení
Heatroll byl vyvíjen tak, aby teplo, které vychází z radiátoru „netoastovalo“ vzduch v místnosti, tak typický jev pro tradiční radiátory. Tento radiátor garantuje zdravý a čistý vzduch.

Kvalita vzduchu a duševní pohoda
Heatroll ohřívá pokoj rovnoměrně ve velmi krátkém čase, což přispívá k celkové duševní pohodě. Navíc vzduch, který vychází z radiátoru vytváří přírodní a příjemné teplo udržující správnou vlhkost v místnosti.

Funkce
Radiátory Heatroll využívá jednoduchého, ale velmi efektivního konvekčního principu proudění vzduchu. Na principu komínového efektu je vzduch ohříván přes exkluzivní výměník tepla, snižuje svou hustotu a stoupá. Nový chladný vzduch je nasáván od země a tím vzniká přirozená cirkulace.

Bezpečnost
Heatroll je velmi bezpečný z hlediska povrchové teploty, protože teplota krytů radiátoru nikdy nepřesáhne teplotu 43 °C. Všechny skleněné části jsou vyrobeny z bezpečnostního kaleného skla dodávaného firmou GTB glass (ČR).

Úspora energie
Výměníky tepla, které se používají v Heatrollu zajišťují vysokou energetickou účinnost i přes nízkou teplotu vody v systému 45–50 °C. Heatroll je rovněž možné napojit i na stávající topný okruh se starým topným systémem s vyšší teplotou vody v okruhu.

Rychlé topení
Heatroll radiátory pracují s velmi malým objemem vody v porovnání s tradičními radiátory. Dovolí téměř okamžité topení.

HEATROLL WALL - Nástěnné otopné těleso
Nástěnné otopné těleso je v interiéru nepřehlédnutelné. Zasluhuje si tedy naší pozornost minimálně ve stejné míře jako např. nábytek nebo podlahové krytiny. Nástěnné těleso Heatroll má svůj vlastní nezaměnitelný styl. Oslovují vás moderní designové směry? Toužíte po změně? Milujete barvy? Máte rádi sklo? Pokud ano, určitě si vyberete z téměř neomezené nabídky Heatroll WALL.

HEATROLL BATH - Koupelnové otopné těleso
Koupelnové otopné těleso je nedílnou součástí moderní koupelny. Kromě hlavní funkce –vytápění nebo temperování místnosti, slouží také k předehřátí a sušení ručníků a dalších textilií. Nezapomínejme však na funkci estetickou.

HEATROLL FLOOR - Volně stojící otopná lavice
Volně stojící otopná lavice je řešením pro případy, kdy z jakýchkoli důvodů nelze použít těleso nástěnné nebo podlahový konvektor. Otopná lavice Heatroll je pohledová z obou stran a nabízí nevšední estetický zážitek. Typickými příklady použití jsou instalace před velké prosklené plochy nebo rozdělení interiéru pomocí volně stojící otopné lavice na jednotlivé zóny.

http://www.gtb.cz

PELIPALElmatsuper JihlavaGraffStonepanelHuppeKaldewei umyvadlaCordivariBaterie Hansa
TEXTOVÉ MENU:    PRODUKTY |  AKTUALITY | TRENDY |  DODAVATELÉ |  SLUŽBY |  O SPOLEČNOSTI |  PRODEJNY |  KRBY
Copyright ©2009-2022: Elmat Super, Koupelnové studio, Teplovodní krby
Elmat Super Koupelnové studio | Teplovodní krby

Znojemská 44
586 01 Jihlava

Na Pankráci 53
140 00 Praha 4

Produkty AktualityTrendy Dodavatelé Služby O společnosti Prodejny Krby
Kaldewei
Napište nám