zpět

Umyvadla

Umyvadla
více foto

Z kompaktních materiálů lze vyrobit opravdu cokoli - stylový nábytek, bytové doplňky, luxusní vybavení koupelem, pracovní desky do kuchyní i interierů. Nabízí komplexní řešení pro domácnosti, gastronomické provozy, zdravotnická, lázeňská a laboratorní zařízení, reprezentační a kancelářské prostory, fast foody, luxusní obchody, banky, recepce a restaurační zařízení, interiery lodí atd.

Jednotlivé části se slepují speciálními barevně tónovanými lepidly bez viditelných spojů - tzv. bezespárovou technologií, výsledný celek zaručuje kromě dokonalého kompaktního vzhledu i snadnou a rychlou údržbu. Lepené spoje jsou vysoce pevné, homogenně uzavřené, umožňují výrobu pracovní či interierové plochy libovolné velikosti a tvaru.
Jsou antibakteriální, neporézní, kompaktní a nenasákavé, vysoce odolné vůči mikroorganismům, plísním a bakteriím - tím splňují hygienické požadavky státních zdravotnických ústavů. Jsou způsobilé pro styk s potravinami.
Kompaktní materiály je možné dále kombinovat mezi sebou i s mnoha dalšími materiály - se dřevem, sklem, plexisklem, konglomerovaným kamenem Technistone, nerezem, keramikou, stříbrem,... a tím docílit naprosto originálního designu ve všech oblastech našeho každodenního života.
Kompaktní materiály zahrnují pestrou paletu barev a vzorů. Nabízíme i řadu vysoce průsvitných materiálů dovolujících mimořádné kombinace mezi světlem, tvarem a barvou. Nastavitelná průsvitnost translucence a luminiscence podporuje představivost, silný prostorový vjem vnitřní hmoty a umožňuje i mimořádný hloubkový třírozměrný účinek působení designu. Vnitřní prostory interierových prvků vyrobených z kompaktních materiálů můžeme nasvítit prostřednictvím svítivých LED diod. Nasvícením získáme zcela nový vzhled, který můžeme podle nálady měnit přepínáním barev či volit jejich skokové nebo plynulé změny. Světelná terapie vyvolává s ničím nesrovnatelnou, jemnou a uklidňující světelnou atmosféru a světelné efekty. Změnou barevného spektra můžeme také měnit atmosféru interiéru v závislosti na aktuální náladě nebo probíhající činnosti.

katalogyElmatsuper JihlavaGraffStonepanelHuppeKaldewei umyvadlaCordivariBaterie Hansa
TEXTOVÉ MENU:    PRODUKTY |  AKTUALITY | TRENDY |  DODAVATELÉ |  SLUŽBY |  O SPOLEČNOSTI |  PRODEJNY |  KRBY
Copyright ©2009-2023: Elmat Super, Koupelnové studio, Teplovodní krby
Elmat Super Koupelnové studio | Teplovodní krby

Znojemská 44
586 01 Jihlava

Na Pankráci 53
140 00 Praha 4

Produkty AktualityTrendy Dodavatelé Služby O společnosti Prodejny Krby
PELIPAL
Napište nám