zpět

PARADYZ

Serie Sensual
více foto

Čím je značka Paradyż?
Značka Paradyż je 22 miliónů m2 keramického obkladu s hodnotou 600 mln PLN, předaných v roku 2008 - je výsledkem více jak 19 let vytváření krásných výrobků s neopakovatelným vzorem o nejvyšší jakosti.
S pomocí polského kapitálu a polských specialistů vznikají výrobky, které získaly uznání ve mnoha státech světa. Dosáhnutý úspěch je spojením vize a odvážných plánů, realizovaných 1600 zaměstnanci, pracujících ve dvou společnostech, které tvoří Skupinu Paradyż: Ceramika Paradyż Sp. z o.o. a Paradyż Sp. z o.o.
Důslednost ve vytváření výrobků o vysoké jakosti, jak ve výrobních procesech, tak i ve vzorech, je naší cestou vytvoření kvalitní značky s rostoucí tržní hodnotou. Kolekcím se znakem Paradyż jsou již několik let udělovány nejdůležitější ocenění a uznání, např. Tituly "Perla Keramiky EU" a "Perla Keramiky distributorů", "Koupelna - volba roku", "Podlahy a stěny - volba roku", "Vavřín konsumenta". V letech 2006 - 2007 Skupina Paradyż dvakrát obdržela titul "Velká Perla keramiky" a "Jakost roku".
Značka Paradyż je známá v různých státech světa. Naše výrobky prezentujeme na všech důležitých výstavách keramického průmyslu, např. V Kyjevě, Moskvě, Poznani.
Od roku 2001 kontinuálně reprezentujeme polský obkladový průmysl na nejprestižnější výstavě - keramické veletrhy CERSAIE v Bologni.
Co nás odlišuje?
V průběhu několika let jsme vytvořili spojitý, rozpoznatelný styl. Výrobky se odlišují novátorskými vzory, důsledným detailním doplněním a širokou nabídkou kompletních nástěnno-podlahových kolekcí a dekoračních elementů. Poskytujeme tím prakticky neomezené možnosti aranžace vnitřních prostorů s odlišným charakterem. Skupina Paradyż jako jediný výrobce v Polsku a jeden z mála v Evropě nabízí klientům exkluzivní rektifikované kolekce s rozměry 97.7x32.5 cm.

Ve výrobním procesu používáme moderní technické zařízení, které se nachází v pěti výrobních závodech, nejpokročilejší technologie a důsledné kontrolní procedury, opírající se o Systém řízení kvality (Systemie Zarządzania Jakością) ISO 9001:2000 integrovaným se Systémem řízení prostředí (Systemem Zarządzania Środowiskowego) ISO 14001:2004, PN-N 18001 a OHSAS 18001.

Co nás inspiruje?
Inspirují nás motivy, které kreslí sama příroda - v grafice dřeva, barvách květin nebo struktuře kamene je ukrytá krása, kterou vkládáme do nových vzorů. Inspiruje nás lidská fantazie - její bezhraničnost a odvážné sny. Spojujeme je s poznatky a zkušenostmi vynikajících polských specialistů, kteří spolupracují s uznávanými italskými projekčními kancelářemi. To je důvod, proč vzory Paradyż okouzlují spoustu klientů ve více jak 30 státech.

Pro koho vytváříme naše vzory?
Našimi zákazníky jsou osoby, které vědí ocenit krásu a eleganci, která se ubírá směrem světových trendů v oblasti projektování a aranžace interiérů. Pro ně vytváříme vzory, které každému umožní ukázat sebe individuálním způsobem, zároveň učinit obytný prostor příjemným, funkčním a hezkým. Důležitá je široká nabídka - od mozaiky po velkoformátové obklady, výrobky Skupiny Paradyż naleznou uplatnění v soukromých obytných budovách, průmyslovém stavebnictví, v prestižních reprezentačních prostorech a strefují se do vkusu široké skupiny mezinárodních klientů.

http://www.paradyz.com

PELIPALElmatsuper JihlavaGraffStonepanelHuppeKaldewei umyvadlaCordivariBaterie Hansa
TEXTOVÉ MENU:    PRODUKTY |  AKTUALITY | TRENDY |  DODAVATELÉ |  SLUŽBY |  O SPOLEČNOSTI |  PRODEJNY |  KRBY
Copyright ©2009-2023: Elmat Super, Koupelnové studio, Teplovodní krby
Elmat Super Koupelnové studio | Teplovodní krby

Znojemská 44
586 01 Jihlava

Na Pankráci 53
140 00 Praha 4

Produkty AktualityTrendy Dodavatelé Služby O společnosti Prodejny Krby
Kaldewei
Napište nám